Bu ilan yayından kalkmıştır

İlan numarası : 34714
23 Ağu 2014
Teknik Bilgiler
İletişim
Kategori: Cruiser-Chopper
Satıcı: SADIK YILDIZ
Model: 125 E( teknik detay )
Şehir: Antalya
Marka: Regal Raptor
Yıl: 2011
KM: 6.900
4,250 TL
Motor Regal Raptor 125 E
Motor Regal Raptor 125 E Motor Regal Raptor 125 E Motor Motor
Açıklama
SIFIR AYARINDADIR. KAZASINI BIRAK DÜŞMESİ BİLE YOKTUR. MOTORUN İLK SAHİBİ BENİM. MOTOR HACMİNİ BÜYÜTMEK MAKSADI İLE SATIYORUM. ÖZELLİKLE MOTORA YENİ BAŞLAYACAK SORUNSUZ SAAT GİBİ ÇALIŞAN BİR MAKİNE İSTEYEN ARKADAŞLARIN MUTLAKA SAHİP OLMASI GEREKEN BİR MOTORDUR. ÇALIŞMASINI DUYDUĞUNUZDA ZATEN NASIL BİR MOTOR OLDUĞUNU ANLAYACAKSINIZ.

ARABAMDA OLDUĞU İÇİN SADECE KEYİF AMAÇLI BİNİLMİŞTİR. MOTORUN O YÜZDEN KİLOMETRESİ DÜŞÜKTÜR.

BÜTÜN RODAJ HIZLARINa VE KM. AYARLARINA UYULARAK KULLANILMIŞTIR.BÜTÜN KM BAKIMLARI ZAMANINDA YAPILMIŞTIR VE BUNLARIN HEPSİ KENDİ ÖZEL BAKIM DEFTERİ İLE BİRLİKTE ALANA VERİLECEKTİR.

2011 MODELDİR AMA 2012 YILINDA TRAFİĞE ÇIKMIŞTIR. 2012 YILINDA RODAJ UYGULAMALARINDAN SONRA ANTALYA- FETHİYE- BODRUM- ANTALYA ARASINDA UZUN MESAFE GİTTİM. VE SORUNSUZ SAAT GİBİ ÇALIŞAN BİR MAKİNE İLEYOLCULUKLAR YAPTIM.

02-02-2015 TARİHİNE KADAR MUAYENESİ VARDIR. BRANDASINI, 2 YAN ÇANTASINI, DEPO ÜSTÜ MIKNATISLI ÇANTASINI VE ISITMALI ELÇİKLERİNİDE ALANA YANINDA VERECEĞİM.

MOTORUN SIRT DESTEĞİNİN ARKASINA GERÇEK KROMDAN İLAVE ÇANTA KOYMA YERİ YAPTIRDIM. UZUN YOLCULUKTA ÇOK İŞE YARADI. AYRICA İLAVE DEVİR SAATİ TAKTIRDIM.

TAKAS DÜŞÜNMÜYORUM PAZARLIK BELKİ OLABİLİR!! YENİ MOTOR BİLE ALSANIZ RODAJIYLA UĞRAŞACAKSINIZ OYSA BENİM MOTORUMU ALAN ALDIĞI GİBİ HİÇ BİR BAKIMA GEREK KALMAKSIZIN KULLANABİLECEK ALANA ŞİMDİDEN KEYİFLİ KULLANIMLAR!!

ÖZELLİKLE BELİRTMEK İSTİYORUM MOTOR ÇİFT SİLİNDİRDİR. YANİ CCYE BAKARAK MOTOR ALMAYA KALKAN ARKADAŞLAR MOTOR TEK SİLİNDİR İSE HİÇ BİR ZAMAN ÇİFT SİLİNDİR MOTORUN CC Sİ İLE KIYAS YAPMAYIN ÇÜNKÜ TEK SİLİNDİR MOTORLARLA ÇİFT SİLİNDİRLER ASLA KIYAS OLMAZ!! TEK SİLİNDİR SİZİ YOLDA BIRAKIR AMA ÇİFT SİLİNDİRLE YOLDA KALMAZSINIZ.ANTALYA BÖLGESİNDEKİ REGAL SERVİSİ USTASININ SÖYLEDİĞİNE GÖRE 2005 YILINDAN BERİDİR MOTORUNU AÇMADIĞI TEK REGAL MODELİ. YANİ EN BÜYÜK ARIZASI KARBÜRATÖR ARIZASI VE SIK BUJİ DEĞİŞİMİ BU MODELİN EN BÜYÜK ARIZASI!! SIKINTISIZ BİR MOTOR ALMAK İSTEYENLER VE ÖZELLİKLE MOTORDAN ANLAMAYIPTA ÖĞRENECEKLERE TAVSİYE EDİLİR!!!
Gösterim: 8809
Kategori :
Marka :
Model :
Fiyat :
ile
Kilometre :
ile
Yıl :
ile
Şehir :
Sadece Fotoğraflılar
© since 2005 mpazari.com