Bu ilan yayından kalkmıştır

İlan numarası : 32347
20 Kas 2012
Teknik Bilgiler
İletişim
Kategori: Scooter
Satıcı: arda mert
Model: Tiger 150( teknik detay )
Şehir: Antalya
Marka: Celik Motor
Yıl: 2009
KM: 6.800
2,000 TL
Motor Celik Motor Tiger 150
Motor Celik Motor Tiger 150 Motor Celik Motor Tiger 150 Motor Motor
Açıklama
MOTORUM TAMAMİYLE KEYFİ KULLANIM İÇİN ALINMIŞ OLUP TÜM BAKIMLARI SADECE YETKİLİ SERVİSİNDE YAPILMIŞTIR. SADECE YAZ AYLARINDA BİR KAÇ AY KULLANILMAKTA OLUP MASRAFTAN KESİNLİKLE KAÇINILMADAN TÜM AKSESUAR VE MASRAFLARI EN İYİ ŞEKİLDE YAPILMIŞTIR. FENNİ MUAYENESİ YENİ OLUP DAHA İKİ YIL GEÇERLİLİĞİ VARDIR. TRAFİK SİGORTASINDAN TUTUN VERGİLERİNE KADAR ÖDENMİŞ OLUP TRAFİKTE RAHAT RAHAT DOLAŞABİLİRSİNİZ. UNUTMAYIN MOTOR ALIRKEN ÖNEMLİ OLAN KAÇ MODEL DEĞİL NE KADAR TEMİZ OLDUĞUDUR. BİR LİRA MASRAF VEYA NOKSANI VARSA GELEN ARKADAŞA MOTORUMU GÖZÜM KAPALI HEDİYE EDEBİLİRİM.. SON BİR AYDA YAPMIŞ OLDUĞUM MASRAFLARI AŞAĞIDA BELİRTİP SON KARARI SİZE BIRAKIYORUM.
UZAKTAN KUMANDA VE ALARM SİSTEMİ TAKILMIŞ OLUP KUMANDA İLE KENDİ KENDİNE ÇALIŞMA-STOP ETME VE FAR YAKIP SÖNDÜRME ÖZELLİĞİNE SAHİPTİR. YEDEK ANAHTARLARI ORİJİNAL SUSTALI OLUP GARANTİLİDİR. BUNUN YANINDA MOTORA DÖRTLÜ FLAŞÖR VE DÜĞME TAKTIRILMIŞ OLUP İHTİYAÇ DUYULMASI DURUMUNDA DÖRTLÜ SİNYAL YAKABİLİRSİNİZ.
DEBRİYAJ VE ÖN ARKA FREN BALATALARI YENİ DEĞİŞTİ.
ÖN ARKA LASTİKLER DEĞİŞTİRİLDİ.
MOTOR KAYIŞI VE İÇ MOTOR ZİNCİRİ KMDEN DOLAYI EN İYİ MARKASIYLA DEĞİŞTİRİLDİ.
ORİJİNAL 1 YIL GARANTİLİ YENİ AKÜ TAKILMIŞ OLUP GARANTİSİ DAHA 11 AY DEVAM ETMEKTEDİR.
MOTOR GAZ ELCİKLERİ KROM VE SİYAH KAPLAMALI 1. SINIF KALİTEDEN OLUP 2 ADET YEDEK DAHİL OLMAK ÜZERE YENİ SATIN ALINIP TAKILMIŞTIR. YEDEKLER DE ALICA ARKADAŞA AYRICA VERİLECEKTİR.
SERVİSTEN EKSTRADAN HER TÜRLÜ KAZAYA KARŞI ÖN CAM, ÖN ÇAMURLUK, ÖN KORUMA VE YAN KAPAKLAR YEDEK OLARAK ALINMIŞ OLUP BUNLAR DA HEDİYE EDİLECEKTİR.
İKİ GÜN ÖNCE CASTROL MARKA EN İYİ MOTOR YAĞI, BUJİ VE HAVA FİLTRESİ TAKILMIŞ OLUP 1000KM BOYUNCA BAKIM GEREKTİRMEMEKTEDİR.
BİRİ YAZLIK DİĞERİ KIŞLIK OLMAK ÜZERE İKİ SIFIR KASK VE İLK YARDIM SETİ DE VERİLECEKTİR.
TÜM BUNLARI ARABAM DA OLDUĞUNDAN ARTIK MOTOR KULLANMAKTAN VAZ GEÇTİĞİMDEN DOLAYI AKSESUARLARI VE EKSTRALARI İLE BERABER VERMEKMEYİM. YAZDIKLARIMIN TEK BİRİ EKSİK VEYA YANLIŞ OLMASI SÖZ KONUSU OLMAYIP PARASAL DEĞERLERİ 500 TL Yİ GEÇMEKTEDİR. KENDİNİZ DE SORABİLİRSİNİZ.
SON KARAR SİZİN !
Gösterim: 8831
Kategori :
Marka :
Model :
Fiyat :
ile
Kilometre :
ile
Yıl :
ile
Şehir :
Sadece Fotoğraflılar
© since 2005 mpazari.com